Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz – łazienki, kuchnie i salony

Projektowanie wnętrz jest pierwszym etapem do efektownego zaaranżowania przestrzeni. Nasi specjaliści korzystają z technologii 3D. Zapraszamy do poznania szczegółów na ten temat!

Projekty małych łazienek 3D

Zajmujemy się zarówno projektowaniem małych wnętrz, takich jak łazienki kuchnie czy korytarze, jak i dużych, np. typu salony, tarasy i wnętrza dla niepełnosprawnych. W trakcie dwudziestoletniego doświadczenia zrealizowaliśmy setki projektów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które są odporne na warunki panujące w danym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy wykonujemy projekty małych łazienek, czy dużych salonów, jesteśmy otwarci na życzenia klienta.

Jak wygląda współpraca z naszym biurem projektowym?

Na początku umawiamy się z klientami w domu lub na budowie, gdzie dokonujemy pomiarów oraz ustalamy układ funkcjonalny wnętrza. Wstępne projekty, w tym aranżacje łazienek, wysyłamy na maila. Następnie umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie na „wirtualny spacer”. Pokazujemy projekt łazienek w 3D. Na tym etapie można dokonywać dowolnych zmian i poprawek. Klient widzi na ekranie, jak będą wyglądały wnętrza pomieszczeń w jego domu. Ustalamy szczegóły zamówienia, cenę oraz określamy termin dostawy.

Jeżeli masz pytania odnośnie do projektu łazienek 3D lub dotyczące projektowania małych wnętrz, zadzwoń lub napisz wiadomość przez formularz kontaktowy. Przedstawimy szczegóły oferty oraz warunki współpracy. Proponujemy także bezpłatne doradztwo fachowców. Zapraszamy do kontaktu!

Projektowanie wnętrz przez specjalistów

Wnętrza zaprojektowane przez specjalistów są nie tylko stylowe, lecz także funkcjonalne. Takie osoby wiedzą bowiem, jakie rozwiązania są aktualnie na topie. Umieją one komponować je w odpowiedni sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w nawet bardzo małych pomieszczeniach. Projektowanie wnętrz przez specjalistów jest więc coraz popularniejszą praktyką, wybieraną zarówno przez klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm zajmujących się nieruchomościami.

Nasza firma udostępnia projekty łazienek 3D. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią wyobrazić sobie ostatecznego wyglądu pomieszczenia na podstawie płaskich planów czy obrazów. Na takim projekcie można również w łatwy sposób nanieść poprawki. Dysponujemy profesjonalnymi programami komputerowymi, dzięki którym możemy sprawnie tworzyć projekty łazienek w nowych technologiach, nawet jeśli termin realizacji jest dość krótki.

Nasza oferta obejmuje także wyposażenie łazienek prosto od znanych producentów. To produkty wysokiej jakości, które idealnie dopełnią każde wnętrze. Dobieramy je do stylu konkretnego pomieszczenia i komponujemy z pozostałymi elementami wchodzącymi w jego skład. Dzięki temu projekty małych łazienek, a także większych pokojów kąpielowych robią wrażenie. Oferujemy na przykład duży wybór płytek ceramicznych, które odmienią każde wnętrze.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu. Ustalimy termin realizacji zlecenia, doradzimy odnośnie wyboru odpowiednich produktów i sprawimy, że Twoje wnętrze będzie funkcjonalne i stylowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chrzanowie. Zapraszamy do współpracy również Klientów z pobliskich miejscowości, np. Oświęcimia i Jaworzna.Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie