Armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa obejmuje wszystkie elementy wyposażenia od mebli, przez kabiny, aż po wanny. Oferujemy produkty renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. Zobacz szczegóły oferty!

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Dostępna armatura łazienkowa występuje bowiem w wielu wariantach, dlatego produkty te można dostosować do wyposażenia różnych wnętrz. Wszelkie wyroby cechują się wysoką jakością wykonania, więc zapewniają funkcjonalność przez długi czas. Proponujemy różne rozwiązania – od wanien, przez kabiny prysznicowe, aż po wiele innych produktów do aranżacji łazienek.

Kabiny łazienkowe wolnostojące i wanny

Przemyślanie dobrana armatura łazienkowa jest niezbędna, żeby uzyskać estetyczny wygląd i komfort podczas użytkowania. Dlatego już na etapie wykonania projektu łazienki 3D należy przyjrzeć się naszej ofercie w obszarze armatury. Obejmuje ona m.in.:

  • wanny wolnostojące – produkt polecany osobom, które lubią relaksować się w gorącej kąpieli. Oferujemy modele okrągłe, prostokątne i o nietypowych kształtach. Wanny wolnostojące są wyposażone w solidny stelaż z nóżkami. Dysponujemy różnymi kolorami i materiałami (akryl oraz stal emaliowana),
  • nowoczesne kabiny prysznicowe – proponujemy modele narożne, przyścienne oraz wolnostojące. Nowoczesna kabina prysznicowa zawiera hydromasaż, natrysk oraz deszczownice o regulowanej sile przepływu wody. Precyzyjnie wykonany produkt gwarantuje wygodę użytkowania, całkowitą szczelność oraz luksusowy wygląd.
  • kabiny łazienkowe wolnostojące – w większych łazienkach świetnie sprawdzają się też kabiny łazienkowe wolnostojące. Pozwalają one na zagospodarowanie nawet bardzo dużej przestrzeni, bez konieczności stawiania na wannę. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników szybkich pryszniców, a jednocześnie stylowego wyposażenia wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Wysokiej jakości produkty do łazienki

Armatura łazienkowa dostępna w naszym asortymencie cechuje się wysoką jakością wykonania. To produkty, które powstają ze sprawdzonych materiałów. Są one projektowane przez specjalistów, orientujących się w aktualnych trendach. Projekty łazienek 3D obejmują wyłącznie sprawdzone i stylowe produkty, które pozwalają na wygodne korzystanie przez długi czas. Są łatwe w utrzymaniu czystości i estetyczne. Projektując wnętrza, staramy się wybierać takie rozwiązania, które pasują do nich pod względem wizualnym, a także pozwalają na wygodne korzystanie przez nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Tworzymy także wizualizacje wnętrz, dzięki czemu możesz sprawdzić, jak będzie wyglądać dane pomieszczenie jeszcze przed wstawieniem do niego mebli czy armatury. To świetny sposób na zweryfikowanie, czy projekt trafia w Twoje gusta, a także narzędzie do naniesienia ewentualnych poprawek. Działamy na terenie Chrzanowa oraz pobliskich miejscowości, np. Jaworzna, Mysłowic i Oświęcimia.Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie