Sprzedaż płytek ceramicznych

Płytki ceramiczne stanowią doskonałe wykończenie łazienek bez względu na stylistkę pomieszczenia. Dlatego też wysokiej jakości kafli nie mogło zabraknąć w naszej kompleksowej ofercie wyposażenia pokoi kąpielowych. W sprzedaży mamy zarówno estetyczne płytki łazienkowe, jak i trwałe płytki przeznaczone do podłóg czy płytki zewnętrzne. Stawiamy na uznanych producentów krajowych i zagranicznych.

 

Nowoczesny design płytek łazienkowych

W naszym asortymencie znaleźć można płytki do łazienek w różnych wzorach i kolorach. Dzięki temu każdy odwiedzający nas klient w stanie wybrać spośród nich te, które najlepiej odpowiadają na jego aktualne potrzeby w zakresie oczekiwanej estetyki. W ofercie mamy zarówno płytki klasyczne utrzymane w uniwersalnych kolorach, jak i takie będące odpowiedzią na najnowsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz tj. płytki strukturalne, płytki imitujące drewno czy marmur, płytki polerowane czy szkliwione. A to tylko niewielki wycinek z tego, co mamy w stałej sprzedaży. 

Dbamy również o to, aby oferowane przez nas produkty miały konkurencyjne ceny, ponieważ to pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiego grona klientów, którzy dysponują różnymi budżetami na remont łazienki. U nas stosunek jakości do ceny płytek jest zawsze korzystny. 

W przypadku pytań dotyczących oferowanego asortymentu zachęcamy do kontaktu. Wiedza, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu są do dyspozycji naszych klientów! Zapraszamy! Wykonaliśmy już wiele ciekawych projektów dla Klientów z m.in. Jaworzna, Chrzanowa, Mysłowic i Oświęcimia.

Płytki ceramiczne w wielu odsłonach

Zobacz również: projektowanie łazienek

Płytki ceramiczne powinny być idealnie dopasowane do wyglądu danego pomieszczenia. Ogromne znaczenie ma styl wyposażenia takiego wnętrza, a także jego przeznaczenie. Trzeba bowiem wiedzieć, że płytki mogą mieć różne właściwości. Niektóre z nich są odporne na działanie niskich temperatur, a inne da się zastosować wyłącznie wewnątrz pomieszczenia. W łazienkach doskonale sprawdzają się takie modele, które nie powodują nadmiernego ślizgania się stóp na mokrej powierzchni.

Dostępne płytki ceramiczne występują w wielu wariantach. Są to produkty zarówno matowe, jak i błyszczące. Pierwszy wariant sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których stawia się na stonowane wykończenie. Drugi to doskonały wybór do pomieszczeń małych, w których odbicia światła w płytkach pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni. Nasi specjaliści wiedzą, jak odpowiednio dopasować kafelki do potrzeb i preferencji użytkownika, dzięki czemu przygotowane w naszym biurze aranżacje łazienek są efektowne, ale i funkcjonalne.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy szczegóły dotyczące dystrybuowanych płytek ceramicznych, a także poinformujemy o detalach związanych z projektowaniem pomieszczeń. Zajmujemy się bowiem kompleksowymi usługami, docierając do klientów indywidualnych oraz firm.Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie