Sprzedaż płytek ceramicznych

Płytki ceramiczne stanowią doskonałe wykończenie łazienek bez względu na stylistkę pomieszczenia. Dlatego też wysokiej jakości kafli nie mogło zabraknąć w naszej kompleksowej ofercie wyposażenia pokoi kąpielowych. W sprzedaży mamy zarówno estetyczne płytki łazienkowe, jak również trwałe płytki przeznaczone do podłóg czy płytki zewnętrzne. Stawiamy na uznanych producentów krajowych jak i zagranicznych.

 

Nowoczesny design płytek łazienkowych

W naszym asortymencie znaleźć można płytki do łazienek w różnych wzorach i kolorach. Dzięki temu każdy odwiedzający nas klient w stanie wybrać spośród nich te, które najlepiej odpowiadają na jego aktualne potrzeby w zakresie oczekiwanej estetyki. W ofercie mamy zarówno płytki klasyczne utrzymane w uniwersalnych kolorach, jak i takie będące odpowiedzią na najnowsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz tj. płytki strukturalne, płytki imitujące drewno czy marmur, płytki polerowane czy szkliwione. A to tylko niewielki wycinek z tego, co mamy w stałej sprzedaży. 

Dbamy również o to, aby oferowane przez nas produkty miały konkurencyjne ceny, ponieważ to pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiego grona klientów, którzy dysponują różnymi budżetami na remont łazienki. U nas stosunek jakości do ceny płytek jest zawsze korzystny. 

W przypadku pytań dotyczących oferowanego asortymentu zachęcamy do kontaktu. Wiedza, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu są do dyspozycji naszych klientów! Zapraszamy! Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie