Armatura łazienkowa – kabiny, wanny i więcej

Armatura łazienkowa obejmuje wszystkie elementy wyposażenia od mebli, przez kabiny, aż po wanny. Oferujemy produkty renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. Zobacz szczegóły oferty!

Oferta

Przemyślanie dobrana armatura łazienkowa jest niezbędna, żeby uzyskać estetyczny wygląd i komfort podczas użytkowania. Dlatego już na etapie wykonania projektu łazienki 3D należy przyjrzeć się naszej ofercie w obszarze armatury. Obejmuje ona m.in.:

wanny wolnostojące – produkt polecany osobom, które lubią relaksować się w gorącej kąpieli. Oferujemy modele okrągłe, prostokątne i o nietypowych kształtach. Wanny wolnostojące są wyposażone w solidny stelaż z nóżkami. Dysponujemy różnymi kolorami i materiałami (akryl oraz stal emaliowana),
nowoczesne kabiny prysznicowe – proponujemy modele narożne, przyścienne oraz wolnostojące. Nowoczesna kabina prysznicowa zawiera hydromasaż, natrysk oraz deszczownice o regulowanej silne przepływu wody. Precyzyjnie wykonany produkt gwarantuje wygodę użytkowania, całkowitą szczelność oraz luksusowy wygląd.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie