Projektowanie wnętrz - łazienki, kuchnie i salony na Śląsku

Projektowanie wnętrz jest pierwszym etapem do efektownego zaaranżowania przestrzeni. Nasi specjaliści korzystają z technologii 3D. Zapraszamy do poznania szczegółów na ten temat!

Projekty małych łazienek 3D

Zajmujemy się zarówno projektowaniem małych wnętrz, takich jak łazienki kuchnie czy korytarze, jak i dużych, np. typu salony, tarasy i wnętrza dla niepełnosprawnych. W trakcie dwudziestoletniego doświadczenia zrealizowaliśmy setki projektów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które są odporne na warunki panujące w danym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy wykonujemy projekty małych łazienek, czy dużych salonów, jesteśmy otwarci na życzenia klienta.

Jak wygląda procedura?

Na początku umawiamy się z klientami w domu lub na budowie, gdzie dokonujemy pomiarów oraz ustalamy układ funkcjonalny wnętrza. Wstępne aranżacje wysyłamy na maila. Następnie umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie na „wirtualny spacer”. Pokazujemy projekt łazienek w 3D. Na tym etapie można dokonywać dowolnych zmian i poprawek. Klient widzi na ekranie, jak będą wyglądały wnętrza pomieszczeń w jego domu. Ustalamy szczegóły zamówienia, cenę oraz określamy termin dostawy.

Jeżeli masz pytania odnośnie do projektu łazienek 3D lub dotyczące projektowania małych wnętrz, zadzwoń lub napisz wiadomość przez formularz kontaktowy. Przedstawimy szczegóły oferty oraz warunki współpracy. Proponujemy także bezpłatne doradztwo fachowców. Zapraszamy do kontaktu!Formularz kontaktowy

 

 

 

DUET s.c. Sekuła Grażyna, Doległo Marcin

32-500 Chrzanów

Szpitalna 37

woj. małopolskie